• Tylko online

RZ-2 wniosek o zmianę wpisu w rejestrze zastawów

Szablon lub wzór dokumentu do pobrania.

0,00 zł
Brutto

account_circleWyślij link
RZ-2 wniosek o zmianę wpisu w rejestrze zastawów

RZ-2 wniosek o zmianę wpisu w rejestrze zastawów

Szablon lub wzór dokumentu do pobrania.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dokument RZ-2 wniosek o zmianę wpisu w rejestrze zastawów jest do pobrania w formacie RTF. Wniosek należy złożyć do sądu, w którym został złożony wniosek RZ-1. W sytuacji, gdy po stronie zastawnika, zastawcy, dłużnika występuje spółka cywilna, we wniosku wymienia się wszystkich wspólników tej spółki. Nazwy i innych danych spółki nie podaje się we wniosku. We wniosku należy podać przede wszystkim: nazwę sądu, do którego kierowany jest wniosek, numer pozycji rejestru, dane wnioskodawcy, której rubryki dotyczy zmiana (zastawnik, zastawca, dłużnik), rodzaj zmiany, informacje o wpisie aktualnie ujawnionym w rejestrze oraz informacje dotyczące wnioskowanego wpisu. Za pomocą RZ-2 można dokonać następujących zmian:
- Wykreślenie podmiotu ujawnionego w rubryce
- Wpis nowego podmiotu do rubryki
- Zmiana danych podmiotu ujawnionego w rubryce.

Jeżeli zmiana danych dotyczy podmiotu, którego miejsce zamieszkania/ siedziba jest poza granicami Polski i polega wyłącznie na wpisaniu lub zmianie adresu dla doręczeń w Polsce, należy wypełnić załącznik RZ-2A i przekreślić pola w części od A do D. Opłata za wniosek RZ-2 wynosi 100zł. 

Treść pliku należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść, aktualność oraz zastosowanie prezentowanego dokumentu. W razie jakichkolwiek uwag do prezentowanych treści prosimy o kontakt.

#-1268

Opis

Typ pliku
rtf
Opinie klientów (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.