• Tylko online

Formularz „Zapytanie o udzielenie informacji o osobie”

Szablon lub wzór dokumentu do ściągnięcia.

0,00 zł
Brutto

account_circleWyślij link
Formularz „Zapytanie o udzielenie informacji o osobie”

Formularz „Zapytanie o udzielenie informacji o osobie”

Szablon lub wzór dokumentu do ściągnięcia.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dokument Formularz „Zapytanie o udzielenie informacji o osobie” jest do pobrania w formacie RTF. Zaświadczenie może być wymagane od kandydatów na stanowiska, na które ustawa wymaga niekaralności, od kandydatów aplikujących np. do pracy w obszarze bankowości. Każdy może złożyć wniosek o udzielenie informacji o osobie.

Zaświadczenie o niekaralności można uzyskać drogą elektroniczną, osobiście w jednym z punktów informacyjnych KRS lub w Biurze Informacyjnym KRS, lub za pomocą Poczty Polskiej wysyłając podpisany i opłacony formularz do wybranego punktu informacyjnego lub BI-KRS. Miejsce zameldowania, zamieszkania czy siedziba firmy nie mają znaczenia przy składaniu wniosku. 

Koszt uzyskania informacji o podmiocie zbiorowym w wersji papierowej wynosi 30 zł zaś w wersji elektronicznej  - 20 zł. Opłaty można dokonać za pomocą przelewu. Zaświadczenia wydawane jest tylko w języku polskim. Wszelkie tłumaczenia należy dokonywać na własną rękę. Przepisy nie określają terminu ważności zaświadczenia.

Treść pliku należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść, aktualność oraz zastosowanie prezentowanego dokumentu. W razie jakichkolwiek uwag do prezentowanych treści prosimy o kontakt.

#-1274

Opis

Typ pliku
rtf