• Tylko online
Instrukcja BHP dla dekarza, prace dekarskie

Instrukcja BHP dekarz

Szablon lub wzór dokumentu do pobrania, do edycji, do uzupełnienia lub wydruku.

10,00 zł
Brutto

account_circleWyślij link
Instrukcja BHP dekarz

Instrukcja BHP dekarz

Szablon lub wzór dokumentu do pobrania, do edycji, do uzupełnienia lub wydruku.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dokument Instrukcja bhp dekarz jest do pobrania w formacie docx (do edycji w programie Word, Dokumenty Google). Instrukcja zawiera treści: warunki dopuszczenia pracownika do prac dekarskich, czynności przed rozpoczęciem pracy, zasady i sposoby bezpiecznego wykonywania pracy (w tym czynności nakazane oraz zakazane), czynności po zakończeniu pracy. Pobierz wzór instrukcji i dostosuj do warunków, zasad przyjętych w Twojej firmie. 

Dekarz jest rzemieślnikiem, który zajmuje się pokrywaniem i naprawianiem dachów materiałami dekarskimi. Do materiałów dekarskich można zaliczyć dachówki, blachodachówki, kamienie, łupki.

Pracownik na stanowisku dekarza powinien m.in: mieć ukończone 18 lat, ukończoną co najmniej szkołę zawodową w danej specjalności lub inne uprawnienia do wykonywania zawodu, zaliczony odpowiedni instruktaż: zawodowy, bhp i p.poż. oraz zapoznać się z instrukcjami obsługi i instrukcją BHP swojego stanowiska.

Treść pliku należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść, aktualność oraz zastosowanie prezentowanego dokumentu. W razie jakichkolwiek uwag do prezentowanych treści prosimy o kontakt.

#-111

Opis

Typ pliku
docx