• Tylko online
  • Nowy

Umowa wypożyczenia pojazdu wersja angielsko polska / vehicle rental agreement

Szablon lub wzór dokumentu do uzupełnienia, do pobrania, do edycji.

10,00 zł
Brutto

account_circleWyślij link
Umowa wypożyczenia pojazdu wersja angielsko polska  / vehicle rental agreement

Umowa wypożyczenia pojazdu wersja angielsko polska / vehicle rental agreement

Szablon lub wzór dokumentu do uzupełnienia, do pobrania, do edycji.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Wzór Umowa wypożyczenia pojazdu wersja angielsko polska / vehicle rental agreement jest do pobrania w formacie docx. Wzór został przygotowany w wersji angielskiej i polskiej. Wzór umowy najmu można edytować oraz uzupełnić o dodatkowe warunki. Umowa ma przygotowane 22 pola do wypełnienia dotyczące m.in. danych osoby wypożyczającej (imię nazwisko, adres, numer prawa jazdy, itd.), danych pojazdu (np. rodzaj pojazdu, numer rejestracyjny), wynajmu (np. data rozpoczęcia wynajmu, opłata za wynajem, opłata za naprawę itd.). Wzór zawiera 8 warunków (np. nie można używać skutera na plażach), które należy zaakceptować podczas zawarcia umowy.

Na co zwrócić uwagę przy wynajmie motocykla, skutera lub samochodu?
Przede wszystkim na jego stan. Najlepiej jest nagrać na telefon film na którym będzie widoczny pojazd z każdej strony, wraz z ujęciami uszkodzeń, otarć. Zajmie to 3 minuty, a pozwoli uniknąć niesłusznej utraty kaucji lub przykrych sytuacji. Ważne jest też, by podczas wynajmu zwrócić uwagę na aktualny przebieg, wiadomo im mniejszy tym lepszy. Przed wyborem wypożyczalni warto sprawdzić jej opinie np. na Google Maps. 

Kaucja, czy paszport? 
Niezależnie czy wynajmujesz w Polsce, czy za granicą nigdy nie zostawiaj w depozycie swojego paszportu, dowodu osobistego. Bezpieczniejszą opcją jest wpłacenie odpowiedniej kaucji i zabezpieczenie się zdjęciami stanu pojazdu. 

Treść pliku należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść, aktualność oraz zastosowanie prezentowanego dokumentu. W razie jakichkolwiek uwag do prezentowanych treści prosimy o kontakt.

#-3769

Opis

Typ pliku
docx
Opinie klientów (0)