• Tylko online
Lista kontrolna - podstawowe wymagania BHP przed kontrolą sanepidu

Lista kontrolna - podstawowe wymagania BHP przed kontrolą sanepidu

Szablon lub wzór dokumentu do pobrania do edycji. 

15,00 zł
Brutto

account_circleWyślij link
Lista kontrolna - podstawowe wymagania BHP przed kontrolą sanepidu

Lista kontrolna - podstawowe wymagania BHP przed kontrolą sanepidu

Szablon lub wzór dokumentu do pobrania do edycji. 

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Wzór Lista kontrolna - podstawowe wymagania BHP przed kontrolą sanepidu jest do pobrania w formacie docx, do edycji, do wydruku. Każda firma może być zweryfikowana przez sanepid w celu "poprawy warunków pracy i ochrony zdrowia pracowników przed negatywnym oddziaływaniem szkodliwych i uciążliwych czynników występujących w miejscu pracy" - warunki te są szczegółowo określone w Wytycznych Głównego Inspektora. Kontrolę przeprowadza się nie wcześniej niż po upływie 7 dni i nie później niż przed upływem 30 dni od dnia doręczenia zawiadomienia o zamiarze wszczęcia kontroli (art.80 ust. 2 ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej - Dz. U. z 2015 r. poz. 584 z poźn. zm.). Daje to pracodawcy czas na przygotowanie się do kontroli i ewentualnie do uzupełnienia braków w dokumentacji. Dokument "Lista kontrolna - wymagania bhp przed kontrolą sanepidu" zdecydowanie ułatwi dokonanie takiego wewnętrznego audytu i pomoże sprawnie przejść przez nielubiany proces kontroli Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Lista kontroli wewnętrznej - wymagania BHP przed kontrolą sanepidu pomoże Ci odpowiedzieć na pytania kontrolne dotyczące następujących obszarów:
- profilaktyczna opieka zdrowotna
- czynniki szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe i niebezpieczne
- ryzyko zawodowe
- wypadki przy pracy i choroby zawodowe
- środki ochrony indywidualnej oraz odzież i obuwie robocze
- szkolenia bhp
- obiekty i pomieszczenia pracy
- maszyny i urządzenia techniczne
- stan bezpieczeństwa pożarowego
- dokumentacja zakładowa

Lista kontrolna bhp jest zbudowana w formie tabeli, podzielonej na 10 obszarów tematycznych. W każdym obszarze dodane są pytania i lista podstawowych dokumentów, które należy zweryfikować przed kontrolą. Listę możesz rozszerzyć o dodatkowe pytania lub dokumentacje, specyficzne dla twojej firmy, przedsiębiorstwa, zakładu. Plik można edytować w Word, Libre Office lub online za pomocą Google Docs.

Treść pliku należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść, aktualność oraz zastosowanie prezentowanego dokumentu. W razie jakichkolwiek uwag do prezentowanych treści prosimy o kontakt.

#-3761

Opis

Typ pliku
docx
Opinie klientów (0)