• Tylko online

Lista kontrolna bhp - podstawowa dokumentacja związana z bhp

Szablon lub wzór dokumentu listy kontrolnej do pobrania za darmo.

0,00 zł
Brutto

account_circleWyślij link
Lista kontrolna bhp - podstawowa dokumentacja związana z bhp

Lista kontrolna bhp - podstawowa dokumentacja związana z bhp

Szablon lub wzór dokumentu listy kontrolnej do pobrania za darmo.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Wzór Lista kontrolna bhp - podstawowa dokumentacja związana z bhp jest do pobrania za darmo w formacie PDF, do wydruku. W celu "poprawy warunków pracy i ochrony zdrowia pracowników przed negatywnym oddziaływaniem szkodliwych i uciążliwych czynników występujących w miejscu pracy" każda firma, zakład może zostać skontrolowany przez sanepid. Kontrola jest przeprowadzana nie wcześniej niż po upływie 7 dni i nie później niż przed upływem 30 dni od dnia doręczenia zawiadomienia o zamiarze wszczęcia kontroli (art.80 ust. 2 ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej - Dz. U. z 2015 r. poz. 584 z poźn. zm.). Pracodawca, Inspektor bhp ma wtedy czas na przygotowanie się do kontroli i ewentualnie uzupełnienie braków w dokumentacji związanej z bhp. Lista kontrolna bhp ułatwi przeprowadzenie wewnętrznego audytu, pomoże sprawnie zweryfikować stan dokumentacji związanej z obszarem bezpieczeństwa i higieny pracy. 

Lista kontroli zawiera listę dokumentów podzielonych na obszary tematyczne:
- profilaktyczna opieka zdrowotna
- czynniki szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe i niebezpieczne
- ryzyko zawodowe
- wypadki przy pracy i choroby zawodowe
- środki ochrony indywidualnej oraz odzież i obuwie robocze
- szkolenia bhp
- obiekty i pomieszczenia pracy
- maszyny i urządzenia techniczne
- stan bezpieczeństwa pożarowego
- dokumentacja zakładowa

Lista kontrolna bhp jest zbudowana w formie checklisty, którą wystarczy wydrukować i wraz z nią sprawdzić stan dokumentacji BHP, odhaczając aktualne, sprawdzone pliki. Jeżeli potrzebujesz pełnej listy kontrolnej wraz z pytaniami dotyczącymi stanu bhp możesz skorzystać z: Lista kontrolna - podstawowe wymagania BHP przed kontrolą sanepidu

Treść pliku należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść, aktualność oraz zastosowanie prezentowanego dokumentu. W razie jakichkolwiek uwag do prezentowanych treści prosimy o kontakt.

#-3762

Opis

Typ pliku
pdf

Zobacz także

Opinie klientów (0)