• Tylko online

Wypowiedzenie umowy najmu

Szablon lub wzór dokumentu do ściągnięcia.

0,00 zł
Brutto

account_circleWyślij link
Wypowiedzenie umowy najmu

Wypowiedzenie umowy najmu

Szablon lub wzór dokumentu do ściągnięcia.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dokument Wypowiedzenie umowy najmu jest do pobrania w formacie rtf. Wzór zawiera niezbędne elementy, potrzebne do skutecznego wypowiedzenia umowy, tj. nagłówek, oświadczenie wynajmującego, wskazanie daty wypowiedzenia, informacje o zachowaniu okresu wypowiedzenia, wskazanie powodu wypowiedzenia. 

Umowę najmu można wypowiedzieć jednostronnie składając oświadczenie na piśmie w odpowiednim terminie. Umowa najmu mieszkania zawarta na czas nieokreślony, może zostać wypowiedziana w każdej chwili. Natomiast wypowiedzenie umowy zawartej na czas określony jest możliwe, gdy strony przewidziały taką możliwość w warunkach umowy. Jeżeli w umowie nie zostały określone warunki jej wypowiedzenia, umowa ta może zostać wypowiedzenia przy zachowaniu terminów ustawowych, które określa artykuł 673 § 2 Kodeksu Cywilnego. 

Treść pliku należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść, aktualność oraz zastosowanie prezentowanego dokumentu. W razie jakichkolwiek uwag do prezentowanych treści prosimy o kontakt.

#-1553

Opis

Typ pliku
rtf
Opinie klientów (0)