Filtruj według

Typ pliku

Typ pliku

Planowanie

Jak pracować krócej, z mniejszym wysiłkiem, a większym efektem? Jak stać się bardziej produktywnym? Te pytania zadaje sobie każdy, kto zaczyna szukać optymalnych rozwiązań dla działań jakie podejmuje, kto stawia na lepszą organizację swojej pracy, czy czasu prywatnego. Jest wiele technik podnoszenia produktywności. 

Jedną z nich jest wprowadzenie systematyczności, porządku, planowania w swoje działania poprzez wykorzystanie na co dzień różnego rodzaju checklist, planerów, szablonów. 

Stworzenie szablonów ułatwia rozpoczęcie pracy nad zadaniem, pomaga zaoszczędzić czas nad jego realizacją, podnosi jakość, ponieważ możliwość popełnienia błędów jest mniejsze. Dobrze przygotowana checklista pomaga zaplanować działania, skupić się na tym co jest ważne, a odłożyć na bok rzeczy, które można wykonać na samym końcu. 

Niezależnie, czy korzystasz z nich w życiu zawodowym, jak i prywatnym - pomagają obniżyć stres związany z czekającymi wyzwaniami. Kiedy wiesz co jest do zrobienia, wiesz jak możesz to podzielić na mniejsze kroki - powtarzające się czynności staną się proste i łatwe do wykonania, a duże projekty realizują się krok po kroku. 


W tej kategorii znajdziesz darmowe szablony, plany, wzory, checklisty, planery oraz ich płatne wersje do wykorzystania:
- podczas prowadzenia różnego rodzaju projektów internetowych, marketingowych,
- przygotowania prezentacji,
- przygotowywania procesów np. onboardingu nowego pracownika.
- organizowania spotkań, imprez, świąt, urodzin,
- planowania tygodnia pracy, planowania urlopu, planowania wycieczek, planowania zakupów, czy planowania budżetu lub finansów na rok. 

Aktywne filtry