• Tylko online

Instrukcja BHP blacharz lakiernik

Szablon lub wzór dokumentu do uzupełnienia, do wydruku, do pobrania za darmo.

0,00 zł
Brutto

account_circleWyślij link
Instrukcja BHP blacharz lakiernik

Instrukcja BHP blacharz lakiernik

Szablon lub wzór dokumentu do uzupełnienia, do wydruku, do pobrania za darmo.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dokument Instrukcja bhp blacharz lakiernik jest do pobrania za darmo w formacie doc. Instrukcja uwzględnia treści: podstawę opracowania instrukcji, zasady pracy, obowiązki pracownika oraz czynności zakazane. Instrukcja uwzględnia treści: cel instrukcji, zakres zastosowania, odpowiedzialności, zasadnicze czynności blacharza lakiernika przed, w trakcie i po zakończeniu pracy, czynności zakazane.

Blacharz lakiernik powinien wszystkie prace przy przygotowaniu karoserii do lakierowania, wymianę częściowej blacharki oraz samo lakierowanie, realizować odpowiedzialnie, gdyż wyniki rzutują na jakość, trwałość i estetyk samochodu. Lakiernik samochodowy wykonuje zadania związane z remontem i renowacją powierzchni nadwozi samochodowych. Do jego zadań należy przygotowanie powierzchni, nałożenie powłoki lakierniczej, suszenie i utrwalanie odpowiednimi technikami.

Niezależnie od powierzonych zadań i obowiązków przed rozpoczęciem pracy pracownik powinien zapoznać się z instrukcją stanowiskową.

Treść pliku należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść, aktualność oraz zastosowanie prezentowanego dokumentu. W razie jakichkolwiek uwag do prezentowanych treści prosimy o kontakt.

#-108

Opis

Typ pliku
doc