• Tylko online
Instrukcja BHP dla elektryka

Instrukcja BHP dla elektryka

Szablon lub wzór dokumentu do pobrania, do edycji, do uzupełnienia lub wydruku.

10,00 zł
Brutto

account_circleWyślij link
Instrukcja BHP dla elektryka

Instrukcja BHP dla elektryka

Szablon lub wzór dokumentu do pobrania, do edycji, do uzupełnienia lub wydruku.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dokument Instrukcja bhp dla elektryka w zakładzie jest do pobrania w formacie docx. Instrukcja uwzględnia treści: wymagania dopuszczenia pracownika do pracy, czynności do wykonania przez elektryka przed, w trakcie i po zakończeniu pracy, czynności zakazane oraz zadania określone dla elektryka instalatora, elektryka zajmującego się konserwacją, naprawą maszyn, na końcu zamieszczono uwagi ogólne.

Do samodzielnej pracy na stanowisku elektryk może przystąpić pracownik, który uzyskał pisemne zezwolenie na pracę od bezpośredniego przełożonego oraz dodatkowo posiada ważne przeszkolenie BHP, posiada ważne badania lekarskie bez przeciwwskazań, posiada odpowiednie kwalifikacje zawodowe, ukończył 18 lat.

Do zadań wykonywanych przez elektryka należą miedzy innymi:
- stała konserwacja tablic rozdzielczych wewnętrznych linii zasilających,
- konserwacja instalacji i osprzętu elektrycznego w pomieszczeniach ogólnego użytku lub w miejscach ogólnie niedostępnych,
- sprawdzanie prawidłowości podłączeń i połączeń,
- czyszczenie styków,
- wymiana i uzupełnianie osprzętu elektrycznego,
- wymiana instalacji elektrycznej,
- usuwanie awarii.

Obowiązkowo przed rozpoczęciem pracy pracownik powinien szczegółowo zapoznać się ze stanowiskową instrukcją bhp znajdującą się na stanowisku pracy. Dobry elektryk sprawdzi się w każdym zakładzie, zadbaj o jego bezpieczeństwo i przygotuj dobrą instrukcję stanowiskową.

Treść pliku należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść, aktualność oraz zastosowanie prezentowanego dokumentu. W razie jakichkolwiek uwag do prezentowanych treści prosimy o kontakt.

#-112

Opis

Typ pliku
docx