• Tylko online

Instrukcja BHP dla frezera

Szablon lub wzór dokumentu do uzupełnienia, do wydruku, do pobrania za darmo.

0,00 zł
Brutto

account_circleWyślij link
Instrukcja BHP dla frezera

Instrukcja BHP dla frezera

Szablon lub wzór dokumentu do uzupełnienia, do wydruku, do pobrania za darmo.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dokument Instrukcja bhp dla frezera jest do pobrania za darmo w formacie doc. Instrukcja uwzględnia treści: uwagi ogólne i warunki przystąpienia do pracy na stanowisku frezera, zakres zastosowania, odpowiedzialności, czynności przed, podczas realizowania prac, po zakończeniu pracy, czynności zabronione, uwagi dodatkowe na wypadek pożaru.

Frezer specjalizuje się w obróbce skrawaniem, wykonywanej przy użyciu maszyny nazywanej frezarką. Osoba na tym stanowisku zajmuje się usuwaniem niepotrzebnego materiału. Celem jest przygotowanie gładkiej powierzchni wyrobu oraz przygotowywanie produktu według wymiarów określonych na rysunku technicznym. Dodatkowo frezer dokonuje pomiarów za pomocą suwmiarki. Pracownik podejmując pracę na stanowisku frezera powinien zapoznać się z treścią instrukcji ogólnej i szczegółowej bhp, instrukcjami narzędzi oraz stosować się do nich w czasie pracy.

Treść pliku należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść, aktualność oraz zastosowanie prezentowanego dokumentu. W razie jakichkolwiek uwag do prezentowanych treści prosimy o kontakt.

#-113

Opis

Typ pliku
doc