• Tylko online

Instrukcja BHP na stanowisku pracy sprzątaczka

Szablon lub wzór dokumentu do uzupełnienia, do wydruku, do pobrania za darmo.

0,00 zł
Brutto

account_circleWyślij link
Instrukcja BHP na stanowisku pracy sprzątaczka

Instrukcja BHP na stanowisku pracy sprzątaczka

Szablon lub wzór dokumentu do uzupełnienia, do wydruku, do pobrania za darmo.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dokument Instrukcja bhp na stanowisku pracy sprzątaczka jest do pobrania w formacie doc. Do edycji. Do samodzielnej pracy przy na stanowisku sprzątaczki może przystąpić pracownik który uzyskał zezwolenie na pracę przy nim od bezpośredniego przełożonego oraz posiada ważne przeszkolenie BHP i PPOŻ, posiada ważne badania lekarskie bez przeciwwskazań, poświadczone zaświadczeniem lekarskim lekarza medycyny pracy, posiada odpowiednie kwalifikacje zawodowe, ukończył 18 lat. Przed rozpoczęciem pracy pracownik powinien zostać szczegółowo zapoznany ze stanowiskową instrukcją bhp.

Niezależnie, czy pracownik wykonuje konserwację powierzchni płaskich, czy dba o czystość i ład w biurze, winien się zapoznać z instrukcją BHP na stanowisku pracy sprzątaczka, daje to pracownikowi podstawową wiedzę na temat wykonywanego zajęcia. Pracodawca natomiast powinien mieć potwierdzenie zapoznania się z instrukcją przez pracownika. Należy także pamiętać, że pracując na stanowisku sprzątacz/sprzątaczka, osoba wykonująca pracę często ma odczynienie z środkami chemicznymi, które stanowią dodatkowe ryzyko wystąpienia WWP (wypadku w pracy). Bazadokumentów udostępnia ORZ pod adresem: https://www.bazadokumentow.pl/ocena-ryzyka-zawodowego 

Treść pliku należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść, aktualność oraz zastosowanie prezentowanego dokumentu. W razie jakichkolwiek uwag do prezentowanych treści prosimy o kontakt.

#-219

Opis

Typ pliku
doc