• Tylko online
ORZ zbrojarz

ORZ zbrojarz

Szablon lub wzór dokumentu ORZ do uzupełnienia, do edycji.

25,00 zł
Brutto

account_circleWyślij link
ORZ zbrojarz

ORZ zbrojarz

Szablon lub wzór dokumentu ORZ do uzupełnienia, do edycji.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dokument Ocena ryzyka zawodowego na stanowisku zbrojarz jest do pobrania w formacie docx. Ocena ryzyka zawodowego została przygotowana w oparciu o metodę Risk Score zbliżoną do zalecanego sposobu szacowania ryzyka przez PN-N-18002:2000 - Systemy zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy “Ogólne wytyczne do oceny ryzyka zawodowego”.

Wzór zawiera ok 30 stron na których zawarto: wstęp, cele analizy, terminologię, opis metody, ocenę stanu bhp i identyfikację zagrożeń dla danego stanowiska, opis stanowiska pracy, 10 kart oceny ryzyka zawodowego wg zidentyfikowanych zagrożeń, oświadczenie dot. zapoznania z ryzykiem dla grupy pracowników. Na ostatniej stronie wzoru znajduje się oświadczenie pracownika o zapoznaniu się z ryzykiem zawodowym na stanowisku pracy oraz zasadami bezpiecznej pracy i ochrony przed zagrożeniami.

Ocena ryzyka zawodowego powinna stać się podstawowym instrumentem wykorzystywanym przez pracodawców w celu skutecznego zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników. Udokumentowana analiza ryzyka zawodowego występującego w zakładzie jest również jednym z podstawowych wymagań systemu zarządzania bezpieczeństwem.

Treść pliku należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść, aktualność oraz zastosowanie prezentowanego dokumentu. W razie jakichkolwiek uwag do prezentowanych treści prosimy o kontakt.

#-3714

Opis

Typ pliku
docx