• Tylko online

MM - przesunięcie międzymagazynowe

Szablon lub wzór dokumentu do uzupełnienia, do wydruku, do pobrania za darmo.

0,00 zł
Brutto

account_circleWyślij link
MM - przesunięcie międzymagazynowe

MM - przesunięcie międzymagazynowe

Szablon lub wzór dokumentu do uzupełnienia, do wydruku, do pobrania za darmo.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Darmowy wzór dokumentu MM - przesunięcie międzymagazynowe jest do pobrania w formacie PDF, który można wydrukować i uzupełnić ręcznie. Wzór MM może zostać wykorzystany w momencie przemieszczania materiałów, towarów, narzędzi, produktów pomiędzy własnymi magazynami. Jest dokumentem magazynowym należącym do grupy dokumentów rozchodu towarów/materiałów (obok WZ (wydanie na zewnątrz), RW (rozchód wewnętrzny). Nie powoduje obowiązków podatkowych, nie generuje płatności. Właściwe przygotowanie dokumentu MM pozwala na prawidłowe utrzymanie stanów magazynowych we wszystkich magazynach. 

Pracownik przygotowujący przesunięcie międzymagazynowe wypełnia w dokumencie informacje dotyczące m.in przekazywanych materiałów: nazwy, numeru indeksu, ilości zadysponowanej i przyjętej, ceny i wartości; dyspozycji przekazania: skąd, dokąd, danych samego dokumentu: numer magazynowy mm przekazującego i przejmującego,  egzemplarz oraz osób zaangażowanych w ten proces: wystawiający, zatwierdzający, wydający, pobierający. 

Treść pliku należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść, aktualność oraz zastosowanie prezentowanego dokumentu. W razie jakichkolwiek uwag do prezentowanych treści prosimy o kontakt.

#-532

Opis

Typ pliku
pdf

Zobacz także