• Tylko online
RW - rozchód wewnętrzny do edycji w excel

RW - rozchód wewnętrzny

Szablon lub wzór dokumentu do uzupełnienia, do edycji, do pobrania.

5,00 zł
Brutto

account_circleWyślij link
RW - rozchód wewnętrzny

RW - rozchód wewnętrzny

Szablon lub wzór dokumentu do uzupełnienia, do edycji, do pobrania.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dokument RW - rozchód wewnętrzny jest do pobrania w formacie xlsx. Wzór RW może zostać wykorzystany w momencie przekazania na użytek własny przedsiębiorstwa - materiałów, towarów, narzędzi, produktów (np. wycofanych ze sprzedaży). Jest dokumentem magazynowym należącym do grupy dokumentów rozchodu towarów/materiałów (obok WZ (wydanie na zewnątrz), MM (przesunięcie międzymagazynowe). 

Pracownik przygotowujący rozchód wewnętrzny wypełnia w dokumencie informacje dotyczące m.in przekazywanych materiałów: nazwy, numeru indeksu, ilości, ceny i wartości; danych działu: nazwy działu, konta kosztów i wydz., skąd, dokąd, danych samego dokumentu: numer bieżący, numer magazynowy, egzemplarz, osób zaangażowanych w ten proces: wystawiający, zatwierdzający, zdający i przyjmujący. 

Treść pliku należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść, aktualność oraz zastosowanie prezentowanego dokumentu. W razie jakichkolwiek uwag do prezentowanych treści prosimy o kontakt.

#-535

Opis

Typ pliku
xlsx

Zobacz także