• Tylko online
  • Obecnie brak na stanie

Plan poprawy BHP

Szablon lub wzór dokumentu do pobrania, do edycji.

0,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

account_circleWyślij link
Plan poprawy BHP

Plan poprawy BHP

Szablon lub wzór dokumentu do pobrania, do edycji.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dokument Plan poprawy bhp jest do pobrania w formacie doc. Przygotowanie planu poprawy bhp pozwala na: zaplanowanie koniecznych zadań do zrealizowania w kolejnym roku pracy i poinformowanie o ich kosztach pracodawcę. By poprawnie opracować taki plan niezbędna jest wiedza, na ile w zakład spełnia wymogi przepisów bhp, a ją można zdobyć przeprowadzając pełną analizę stanu bhp za dany okres. W następnym kroku na podstawie porównania wymogów przepisów i stanu faktycznego wyznacza się zadania do zrealizowania. 

Wzór dokumentu Plan poprawy bhp zawiera tabelę do wypełnienia danych takich jak: lp., temat, zadanie, liczba osób objętych poprawą, przewidywane nakłady w tys. zł, termin realizacji, osoby odpowiedzialne za realizację. Zadania do wykonania zostały podzielone na obszary: wyeliminowanie lub ograniczenie ryzyka zawodowego – zagrożenia wypadkowe, wyeliminowanie lub ograniczenie ryzyka zawodowego – narażenia na choroby zawodowe, zagrożenia związane z uciążliwością pracy (transport ręczny, monotypia ruchów itp.), ergonomia, szkolenia (w tym: instrukcje, konsultacje) i propaganda z zakresu bhp (plakaty, gabloty itp.), inne (urządzenia higieniczno-sanitarne, środki czystości, odzież robocza i ochronna itp.), prace naukowo-badawcze, projektowe i inne dotyczące bhp.

Treść pliku należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść, aktualność oraz zastosowanie prezentowanego dokumentu. W razie jakichkolwiek uwag do prezentowanych treści prosimy o kontakt.

#-68

Opis

Typ pliku
doc

Zobacz także