• Tylko online
  • -5%
MM - przesunięcie międzymagazynowe do edycji w excel

Dokumenty magazynowe - wzory PW RW ZW PZ WZ MM w jednym pliku

Szablon lub wzór dokumentu do uzupełnienia, do wydruku, do pobrania, do edycji.

25,00 zł
23,75 zł Zniżka 5%
Brutto
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 25,00 zł

account_circleWyślij link
Dokumenty magazynowe - wzory PW RW ZW PZ WZ MM w jednym pliku

Dokumenty magazynowe - wzory PW RW ZW PZ WZ MM w jednym pliku

Szablon lub wzór dokumentu do uzupełnienia, do wydruku, do pobrania, do edycji.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Plik Dokumenty magazynowe - wzory PW RW ZW PZ WZ MM w jednym pliku  jest do pobrania w formacie XLSX, który można edytować w programie Excel. W jednym pliku znajdziesz osobne arkusze pozwalające na wystawienie dokumentów magazynowych takich jak:

- Przyjęcie zewnętrzne – PZ - dokument generuje się w momencie dostawy nowego towaru do magazynu z zewnątrz.
- Przyjęcie wewnętrzne – PW - dokument przygotowuje się przyjmując na magazyn towar pochodzący z innego magazynu w ramach tego samego przedsiębiorstwa.
- Zwrot wewnętrzny – ZW - wystawiany, gdy materiały, które wcześniej zostały z niego wydane – wracają z różnych przyczyn na ten magazyn.
- Wydanie na zewnątrz – WZ - wystawiany, gdy towar został sprzedany i przygotowany do przekazania do klienta, niezależnie czy nastąpiła płatność.
- Rozchód wewnętrzny – RW - sporządzany w sytuacji, gdy towar (lub materiały, narzędzia) znajdujące się na magazynie zostają przekazane na użytek własny przedsiębiorstw
- Przesunięcie międzymagazynowe – MM - wydawany w sytuacji przekazania towaru do innego magazynu, który należy do tego samego przedsiębiorstwa.

Pobierz gotowe szablony PZ, PW, RW, MM, WZ oraz ZW w jednym pliku excel. Prosty w obsłudze, nawet dla osób bez doświadczenia w korzystaniu z tego programu będą w stanie łatwo i szybko wygenerować potrzebne dokumenty.

Treść pliku należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść, aktualność oraz zastosowanie prezentowanego dokumentu. W razie jakichkolwiek uwag do prezentowanych treści prosimy o kontakt.

#-3802

Opis

Typ pliku
xlsx

Zobacz także