• Tylko online
Arkusz spisu z natury na 160 pozycji. Druk inwentaryzacyjny

Arkusz spisu z natury - 160 pozycji

Szablon lub wzór dokumentu (druki inwentaryzacyjne) do pobrania, do edycji.

18,00 zł
Brutto
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 18,00 zł

account_circleWyślij link
Arkusz spisu z natury - 160 pozycji

Arkusz spisu z natury - 160 pozycji

Szablon lub wzór dokumentu (druki inwentaryzacyjne) do pobrania, do edycji.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dokument Arkusz spisu z natury - 160 pozycji jest do pobrania w formacie xlsx. Wzór spisu jest w pełni edytowalny, zawiera pola do uzupełnienia wg własnych potrzeb m.in. rodzaj inwentaryzacji, sposób przeprowadzenia, przedmiot spisu, osoba odpowiedzialna materialnie, skład komisji inwentaryzacyjnej, składnik (160 pozycji), jednostka miary, ilość ustaloną podczas spisu, cena jednostkowa, wartość, klauzulę "Spis zakończono na pozycji..." i inne wymagane przepisami prawa.

Spis z natury to forma inwentaryzacji polegająca na spisaniu wszystkich posiadanych składników majątku (środków trwałych, wyposażenia, sprzętu, produktów, półproduktów, materiałów, itd.) danej firmy. To sposób weryfikacji czy rzeczywisty stan majątkowy firmy jest zgodny ze stanem ewidencji księgowej. Spis z natury można sporządzić ręcznie lub elektronicznie, w czym pomaga arkusz spisu w formacie xlsx. Po wypełnieniu pliku można go wydrukować. 

Treść pliku należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść, aktualność oraz zastosowanie prezentowanego dokumentu. W razie jakichkolwiek uwag do prezentowanych treści prosimy o kontakt.

#-560

Opis

Typ pliku
xlsx

Zobacz także