• Tylko online

Instrukcja BHP prasy stolarskiej

Szablon lub wzór dokumentu do uzupełnienia, do wydruku, do pobrania za darmo.

0,00 zł
Brutto

account_circleWyślij link
Instrukcja BHP prasy stolarskiej

Instrukcja BHP prasy stolarskiej

Szablon lub wzór dokumentu do uzupełnienia, do wydruku, do pobrania za darmo.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dokument Instrukcja bhp prasy stolarskiej jest do pobrania w formacie doc. Do edycji. Stolarską prasę hydrauliczną może obsługiwać pracownik zaznajomiony z techniczną obsługą prasy hydraulicznej i instrukcją bhp, który wykazał się wiadomościami z w/w zakresu. Uprawnienia do obsługi prasy hydraulicznej należy wpisać do książki szkoleń bhp. Pracownik powinien posiadać odzież i obuwie robocze oraz sprzęt ochrony osobistej. O dopuszczeniu pracownika do obsługi prasy hydraulicznej decyduje mistrz stolarski.

Instrukcja BHP prasy stolarskiej dzieli się na części: I. Podstawa prawna opracowania instrukcji. II. Kwalifikacje pracownika obsługi prasy hydraulicznej. III. Kontrola przed uruchomieniem prasy hydraulicznej.IV. Praca prasy hydraulicznej. V. Zakończenie pracy prasy hydraulicznej. VI. Naprawa, regulacja, remont i konserwacja.

Treść pliku należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść, aktualność oraz zastosowanie prezentowanego dokumentu. W razie jakichkolwiek uwag do prezentowanych treści prosimy o kontakt.

#-260

Opis

Typ pliku
doc