• Tylko online
Instrukcja BHP w magazynie

Instrukcja BHP w magazynie

Szablon lub wzór dokumentu do pobrania, do edycji, do uzupełnienia lub wydruku.

10,00 zł
Brutto

account_circleWyślij link
Instrukcja BHP w magazynie

Instrukcja BHP w magazynie

Szablon lub wzór dokumentu do pobrania, do edycji, do uzupełnienia lub wydruku.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dokument Instrukcja bhp w magazynie jest do pobrania w formacie docx. Do edycji w programie Word lub online w Dokumentach Google. Wzór Instrukcji jest podzielony na 7 części do zawierające uwagi ogólne, warunki bezpieczeństwa w magazynie, zasadnicze czynności pracownika podczas pracy, podstawowe czynności pracownika magazynu po zakończeniu pracy, czynności zabronione osobom pracującym na magazynie, czynności w sytuacjach awaryjnych oraz uwagi końcowe.  

Pracownik magazynu powinien m.in. utrzymywać porządek w magazynie, przechowywać materiały na regałach, w pojemnikach lub na paletach, zgodnie z zapisami instrukcji producenta wyrobów lub produktów, pilnować by masa składowanych materiałów nie przekraczała dopuszczalnego obciążenia urządzeń magazynowych oraz przestrzegać innych przepisów wynikających z instrukcji BHP. Przed przystąpieniem pracownika do pracy obowiązkiem pracodawcy jest przeszkolić pracownika w zakresie BHP (wstępne szkolenie ogólne, instruktaż stanowiskowy).

Treść pliku należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść, aktualność oraz zastosowanie prezentowanego dokumentu. W razie jakichkolwiek uwag do prezentowanych treści prosimy o kontakt.

#-354

Opis

Typ pliku
docx