• Tylko online
Analiza stanu BHP na rok 2022. Wzór do edycji.

Analiza stanu BHP w firmie za rok 2022 - wzór do wypełnienia

Szablon lub wzór dokumentu do edycji, uzupełnienia.

30,00 zł
Brutto

account_circleWyślij link
Analiza stanu BHP w firmie za rok 2022 - wzór do wypełnienia

Analiza stanu BHP w firmie za rok 2022 - wzór do wypełnienia

Szablon lub wzór dokumentu do edycji, uzupełnienia.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dokument Analiza stanu BHP w firmie za rok 2022 jest do pobrania w formacie docx. Plik można edytować w programie Word, Open Office lub Google Docs. Wersja na rok 2022 została poszerzona o rozdział Praca zdalna. 

Wzór dokumentu zawiera przejrzysty schemat informacji i danych dotyczących między innymi:

- profilaktycznej opieki zdrowotnej,
- ochrony kobiet i młodocianych
- czynników szkodliwych dla zdrowia,
- oceny ryzyka zawodowego,
- wypadków przy pracy,
- obiektów budowlanych,
- pracy zdalnej
- komisji bhp,
- szkoleń BHP,
- świadczeń z tytułu wypadków,
- realizacji i wystąpień po kontrolach zewnętrznych,
- środków ochrony indywidualnej, czy komisji bhp itd.

które można wykorzystać do opisania stanu BHP w Twoim przedsiębiorstwie, firmie, organizacji, jednostki administracyjnej. Analiza stanu BHP to 18 tematów z przykładami, do dostosowania / uzupełnienia informacji. W dokumencie znajdziesz też ok 12 wzorów tabel do wypełnienia danymi. 

Przepisy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy wskazują w §2.1. Do zakresu działania służby bhp należy: 3) sporządzanie i przedstawianie pracodawcy, co najmniej raz w roku, okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy zawierających propozycje przedsięwzięć technicznych i organizacyjnych mających na celu zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz poprawę warunków pracy (...). Głównym celem przeprowadzenia analizy stanu jest ustalenie, czy w ciągu roku zostały zrealizowane obowiązki dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy przewidziane prawem oraz jakie trudności i problemy związane z zachowaniem bezpieczeństwa pojawiły się w tym okresie.

Treść pliku należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść, aktualność oraz zastosowanie prezentowanego dokumentu. W razie jakichkolwiek uwag do prezentowanych treści prosimy o kontakt.

#-3778

Opis

Typ pliku
docx

Zobacz także