• Tylko online

Analiza stanu BHP w zakładzie za rok 2020 - wzór

Wzór lub szablon dokumentu do pobrania za darmo.

0,00 zł
Brutto

account_circleWyślij link
Analiza stanu BHP w zakładzie za rok 2020 - wzór

Analiza stanu BHP w zakładzie za rok 2020 - wzór

Wzór lub szablon dokumentu do pobrania za darmo.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dokument Analiza stanu bhp w zakładzie za rok 2020 jest do pobrania w formacie PDF. Wzór do pobrania za darmo można wyświetlić do podglądu lub wydrukować. 

Wzór dokumentu zawiera przykłady przedstawienia informacji i danych dotyczących między innymi:

- czynników szkodliwych dla zdrowia, uciążliwych, niebezpiecznych
- świadczeń z tytułu wypadków przy racy i chorób zawodowych
- wypadków przy pracy
- świadczeń z tytułu wypadków przy pracy
- szkoleń bhp. 

Analiza stanu BHP jest sporządzana na piśmie i przekazywana do pracodawcy oraz do wglądu zewnętrznych organów kontrolnych. W przepisach prawnych nie ma wprost sformułowane w jaki sposób należy przeprowadzić analizę stanu BHP i jaki zakres ma ona obejmować. Osoba odpowiedzialna za działanie służby BHP określa zagadnienia i identyfikuje poziom bezpieczeństwa w zakładzie uwzględniając rodzaj prowadzonej działalności, organizację pracy, stanowiska pracy. Osobą odpowiedzialną za sporządzenie analizy może być: pracodawca wykonujący zadania służby BHP zgodnie z przepisami z kodeksu pracy; służba BHP; pracownik, któremu powierzono wykonywanie zadań służby BHP; specjalista spoza zakładu pracy, któremu powierzono wykonywanie zadań służby BHP.

Treść z pliku należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść, aktualność oraz zastosowanie prezentowanego dokumentu. W razie jakichkolwiek uwag do prezentowanych treści prosimy o kontakt.

#-50

Opis

Typ pliku
pdf

Zobacz także