• Tylko online
  • Obecnie brak na stanie

ORZ pracownik administracyjno-biurowy

Szablon lub wzór dokumentu do pobrania, do edycji.

25,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

account_circleWyślij link
ORZ pracownik administracyjno-biurowy

ORZ pracownik administracyjno-biurowy

Szablon lub wzór dokumentu do pobrania, do edycji.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dokument ORZ pracownik administracyjno-biurowy jest do pobrania w formacie docx. Wzór oceny ryzyka zawodowego zawiera ok 30 stron na których zawarto: wstęp, cele analizy, terminologię, opis metody, ocenę stanu bhp i identyfikację zagrożeń dla danego stanowiska, opis stanowiska pracy, Karty oceny ryzyka zawodowego wg zidentyfikowanych zagrożeń, oświadczenie dot. zapoznania z ryzykiem dla grupy pracowników. Na ostatniej stronie wzoru znajduje się oświadczenie pracownika o zapoznaniu się z ryzykiem zawodowym na stanowisku pracy oraz zasadami bezpiecznej pracy i ochrony przed zagrożeniami.

Prawdopodobieństwo wystąpienia niepożądanych zdarzeń związanych z wykonywaną pracą to ryzyko zawodowe. Zdarzenia niepożądane powodują straty, w szczególności powodują wystąpienie u pracowników niekorzystnych skutków zdrowotnych w wyniku zagrożeń występujących w środowisku pracy lub sposobu wykonywania pracy. Dlatego prawo wymaga, by dla stanowiska pracy przygotować ORZ i zapoznać pracownika z jego treścią. 

Treść pliku należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść, aktualność oraz zastosowanie prezentowanego dokumentu. W razie jakichkolwiek uwag do prezentowanych treści prosimy o kontakt.

#-411

Opis

Typ pliku
doc