• Tylko online

Lista kontrolna BHP budowa

Szablon lub wzór dokumentu do pobrania za darmo, do edycji.

0,00 zł
Brutto

account_circleWyślij link
Lista kontrolna BHP budowa

Lista kontrolna BHP budowa

Szablon lub wzór dokumentu do pobrania za darmo, do edycji.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dokument Lista kontrolna bhp budowa jest do pobrania w przedstawionym formacie doc. Darmowy wzór listy kontrolnej zawiera tabelkę z pytaniami na które należy odpowiedzieć w trakcie kontroli na budowie. Pytania zostały podzielone wg zagadnień m.in takich jak:
- przygotowanie i organizacja budowy (np. Czy jest opracowany projekt organizacji robót? Czy projekt organizacji robót jest dostosowany do rodzaju, wielkości, złożoności inwestycji/ budowy oraz zawiera projekt zagospodarowania placu budowy?)
- szkolenia BHP
- badania lekarskie
- dodatkowe kwalifikacje (np. Czy kierownik budowy / kierownicy robót są uprawnieni do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie?)
- czynniki szkodliwe, niebezpieczne i uciążliwe (np. Czy pracodawca dostarczył pracownikom odzież i obuwie robocze? Czy pracownicy stosują dostarczone przez pracodawcę odzież i obuwie robocze?)
- teren budowy
- zaplecze higieniczno-sanitarne
- transport
- żurawie
- rusztowania
- urządzenia i instalacje energetyczne itd.

Lista zawiera też miejsce do uzupełnienia informacji na temat budowy, m.in adres budowy, rodzaj budowy, nazwa zakładu, dane dotyczące zatrudnienia (na budowie), informacje o przeprowadzonych kontrolach, numer pozwolenia na budowę. Pobierz, dostosuj do swoich potrzeb, wypełnij, by zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników.

Treść pliku należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść, aktualność oraz zastosowanie prezentowanego dokumentu. W razie jakichkolwiek uwag do prezentowanych treści prosimy o kontakt.

#-377

Opis

Typ pliku
doc

Zobacz także