• Tylko online

Lista kontrolna BHP duża budowa

Szablon lub wzór dokumentu do pobrania za darmo.

0,00 zł
Brutto

account_circleWyślij link
Lista kontrolna BHP duża budowa

Lista kontrolna BHP duża budowa

Szablon lub wzór dokumentu do pobrania za darmo.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dokument Lista kontrolna bhp duża budowa jest do pobrania w formacie doc. Wzór listy zawiera tabelkę z pytaniami na które należy odpowiedzieć w trakcie kontroli. Pytania zostały podzielone tematycznie: informacje dotyczące budowy, przygotowanie i organizacja budowy, badania lekarskie, szkolenia z zakresu BHP, odzież i obuwie robocze, środki ochrony indywidualnej, dodatkowe kwalifikacje, czynniki szkodliwe, niebezpieczne i uciążliwe, teren budowy, stanowiska i proces pracy, roboty ziemne, żurawie, czas pracy, rusztowania itd.

Lista zawiera też miejsce do uzupełnienia informacji na temat budowy, m.in adres budowy, rodzaj budowy, liczba pracodawców (na budowie), dane dotyczące zatrudnienia (na budowie), informacje o przeprowadzonych kontrolach, numer pozwolenia na budowę. Pobierz, dostosuj do swoich potrzeb, wypełnij, by zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników.

Treść pliku należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść, aktualność oraz zastosowanie prezentowanego dokumentu. W razie jakichkolwiek uwag do prezentowanych treści prosimy o kontakt.

#-378

Opis

Typ pliku
doc

Zobacz także